Výtvarná Soutěž - co dělají hasiči když nespí

Tématem této celostátní soutěže je "Co dělají hasiči když nespí" , aneb Hasiči s nasazením vlastního života. (požární ochrana, hasičská technika, záchrana osob apod.). Jedná se o grafickou výtvarnou soutěž určenou pro registrované uživatele tohoto fora.
Kategorie nejsou určeny. Budou se hodnotit všechna zaregistrovaná díla, která budou zobrazena na tomto foru.
Z celkového počtu zaregistrovaných děl bude vyhodnoceno 10 nejlepších. Tyto budou oceněni. Výsledky této soutěže budou zveřejněna na portále www.hasici-cr.cz, zde na foru. Zaregistrovaná díla mohou být použita k výrobě propagačních materiálů, diplomů aj., které jsou vydávány pod jednotným názvem sdružení HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA. Na díle bude vždy uvedeno jméno autora.
Své díla můžete zasílat v el. podobě jako sken prostřednictvím tohoto fora ve formátu jpeg, bmp apod. nebo na soutez@hasici-cr.cz s uvedením osobních údajů k autorovi. S osobními daty je nakládáno ve smylu zákona č. 101/2000Sb. o ochraně osobních údajů. Tato data nebudou předána 3. osobě, bez výslovného písemného souhlasu autora.
Svou registrací a přihlášením díla do soutěže dává autor tímto souhlas s nakládáním s dílem jak je uvedeno shora to výhradně pro pořeby sdružení HASIČI ČESKÁ REPUBLIKA.

Termín soutěže je vyhlášen od 1.11.2012 do 21.12.2012
Pravidla fóra
zasílejte pouze díla osobní, nebo díla se souhlasem majitele, či zhotovitele.
  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na Obsah fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

cron