Slavnostní prapor

Slavnostní prapor

Příspěvekod sokrat » 29 dub 2011, 07:19

Vážení hasiči,
v příloze zasílám vašemu Ústředí návrhy slavnostního vyšívaného hasičského praporu a přesnou kalkulaci vycházející ze složitosti zdobných prvků a z užitých materiálů. Na grafické návrhy se vztahují autorská práva a je možné je kombinovat, aby finální podoba vyhovovala vašim představám. Spolupráce na vytvoření finální podoby praporu je pro další historii vaší organizace přínosná, proto Vás srdečně zvu do naší reprezentační kanceláře, kde si v showroomu můžete prohlédnout vzorky vyhotovených praporů, materiálů, výšivek a dalších produktů s hasičskou tématikou.
Jakmile budete vědět, která tradiční podoba hasičského praporu vyhovuje, neváhejte se na mě obrátit. Výsledkem bude uměleckořemeslný originál zpracovaný s největší pečlivostí a precizností, kterou Vám na českém trhu nikdo jiný nemůže v tak vysoké kvalitě a trvanlivosti zaručit. Naše materiály mají minimální pružnost a v praporu je všita speciálně střižená výztuha (TĚLO praporu). Oba tyto faktory omezují stálé působení gravitace, proto „naše – vaše“ prapory se nerozkližují, nemění tvar a tím nezatěžují tisíce stehů výšivek, které by jinak zatížením popraskaly. Prapor je symbolem jednoty. S postupným „stárnutím“ praporu výrazně stoupá jeho historická, duchovní (patriotská) i sběratelská hodnota. Zpravidla levní výrobci něco takového nemohou svojí špatnou technologickou výrobou zaručit a destrukci takového praporu zažije ještě ta generace, která prapor pořídila…
Cenová kalkulace vychází ze základu praporu z různých ušlechtilých dekorativních materiálů (SATÉN, SAMET, SAMET PREMIUM, SAMET EXKLUSIVE), z množství použitých zdobných prvků a z jejich složitosti. Každá kalkulace obsahuje i bonusy, které na základě závazné objednávky obdržíte. Pro Váš sbor je jistě nejzajímavějším bonusem získání dotace ve výši cca 8.000,- Kč. Neodmyslitelnou součástí slavnostního praporu je samozřejmě i kompatibilní příslušenství – žerď a stojan.
Vybírejte velmi zodpovědně, protože prapor je symbolem jednoty, bude symbolizovat dlouholetou činnost vašeho sboru, bude reprezentovat Váš sbor a ponese odkaz dalším generacím.
Těším se na spolupráci a přeji pěkný den.
Marek Medo
obchodní reprezentant
sokrat
Administrátor
 
Příspěvky: 11
Registrován: 10 pro 2010, 17:12

Zpět na GoodPro TEAM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron